BAFA GÖLÜ TEKNE TURU

GÜNÜBİRLİK TUR

Sabah saat 08:00 da Milas köy garajında siz değerli misafirlerimiz ile buluşuyoruz. 50 dk kısa bir araç transferi sonrası Bafa Gölünde serpme köy kahvaltısı (ekstra). Kahvaltı sonrası teknemize binip Bafa Gölü'nün zenginliklerini keşfe çıkıyoruz. Tabiat parkı olan gölde 5 adet ada bulunmakta tüm adalarda Bizans dönemine ait Manastırlar yer almakta.

Bafa Gölünde 210 kuş çeşidi bulunmakta. Gözlemlenen başlıca kuş türleri; Tepeli Pelikan, Cüce Karabatak, Akkuyruklu Deniz Kartalı, Beyaz Leylek, Gökdoğan, Küçük Karabatak, Küçük Balaban, Gece Balıkçısı, Erguvani Balıkçıl, Yılan Kartalı, Angıt, Saz Delicesi, Kızıl Şahin, Uzunbacak, İzmir Yalı Çapkını, Alaca Yalı Çapkını, Küçük Kerkenez'dir. Göl suyu yarı tuzlu yarı tatlı olma özelliğine sahiptir. Göl; Yılan Balığı, Kefal, Levrek ve Çupra gibi balıklara ev sahipliği yapmakta.

Göldeki tekne turumuz Bafa Gölünün kuzey yakasındaki Kapıkırı Köyünde sona eriyor. Öğle yemeği (ekstra) için serbest zaman. Serbest zaman sonrası Kapıkrı Köyü ile iç içe olan Herakleia antik şehri turu.

Turumuz sonrasında Milas'a dönüş.

 

 Aklınızda Bulunsun

. 0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz ( Koltuk + sigorta ücreti alınır.)

. 6-12 yaş arası çocuklar %50 indirim

 Tura Dâhil Olan Hizmetler 

. Profesyonel rehberlik hizmeti

. Seyahat Sağlık sigortası

. Lüks araçlar ile ulaşım

. Araç içi ikramlar

. Tekne turu

 Tura Dâhil olmayan Hizmetler

. Tüm şahsi harcamalar

. Sabah kahvaltısı

. Öğle yemeği